Repetitor.Biniko.com
   Образовательный портал


Бесплатный каталог репетиторов
Новости   Профессии   Блоги
Вопросы и ответы   Форум
On-line тестирование


 
Главная
Поиск
Новости
Статьи
Профессии
ЕГЭ - Россия
ВНТ - Украина
ЕНТ - Казахстан
ЦТ - Беларусь
Блоги
Репетиторы
Вопросы и ответы
On-line тестирование
Форум

 
Регистрация:

  Учителя
  Учащиеся
Логин:    Пароль:   


Постанова кабінету міністрів, від 25 серпня 2004 р.


ПОСТАНОВА
(витяг)

(Кабінет міністрів України, від 25 серпня 2004 р. № 1095,
м. Київ, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1312 від 31 грудня 2005 р.)
Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до вищої освіти Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти (додається). (Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1312 від 31.12.2005)
2. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо створення у 2005 році Українського центру оцінювання якості освіти як бюджетної установи і його регіональних підрозділів у мм. Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Києві, Львові, Одесі, Сімферополі та Харкові.
3. Міністерству освіти і науки:
у 2006 році - провести випробування технологій зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти;
у 2007-2008 роках - здійснити запровадження зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів. (Пункт 3 в редакції Постанови КМ № 1312 від 31.12.2005) .

Прем'єр-міністр України В. Янукович
Автор: Gogi   Дата: 2009-09-09   Просмотров: 548  


 

 

 

    Репетиторы, математика, русский язык, физика, сдать ЕГЭ, ЕГЭ 2012, тестирование ЕГЭ, ответы по ЕГЭ, репетитор, карта сайта,


    Все права защищены и принадлежат авторам размещающих материалы на сайте. Данный сайт ни какой ответственности за размещенный материал не несет. Копирование материалов возможна только с указанием URL ссылки на исходный материал.